Otázky a odpovědi | SQWIN - průvodce sociálními službami
SQWIN - Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky


Otázky a odpovědi - odborné

Jak se liší SQWIN pro pobytová zažízení sociálních služeb od ostatních modifikací SW? - Zejména instrukcemi a popisnými texty. Technicky fungují všechny modifikace SQWINu obdobně, SQWIN pro terénní a ambulantní služby se nicméně liší po odborné stránce právě v oblasti dodaných textů.

Standardy kvality máme již zpracované - proč bychom měli chtít program na jejich zpracování? - SQWIN nesluží pouze pro tvorbu, ale i pro modifikaci SQSS. Navíc, Standardy kvality jsou živý, vyvíjející se materiál, jehož obsah je z principu třeba neustále doplňovat a upřesňovat. V tom Vám SQWIN pomůže.

-

Otázky a odpovědi - technické

Máte k dispozici demoverzi SQWINu? - SQWIN obsahuje několik set návodných textů, které jsou chráněny autorskými právy. Z tohoto důvodu v současné době není k dispozici žádná demoverze. Abyste si udělali představu, jak program funguje, můžete se podívat na screenshoty.

Jaký počítač potřebuji pro provoz SQWINu? - V zásadě postačí jakýkoli soudobý počítač s operačním systémem Windows. Program funguje na Windows 2000 a vyšší, doporučujeme Windows XP. Více

Pořídil jsem si jednouživatelskou verzi programu, ale nyní vidím, že potřebuji síťovou verzi - Kontaktujte nás. Síťovou verzi dostanete za pouhý rozdíl ceny (2000,- Kč)